Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Jeton Cüzdan

Jeton Cüzdan

Jeton Cüzdan Nedir ? bir sanal banka hesabı olduğunu söylebilirsiniz. Tüm banka hesaplarınızı ve bankamatik kartlarınızı dijital ortamda birleştirerek internet siteleri arasında para transferi yapmanıza olanak sağlar.

Bunun yanı sıra internetten arkadaşa para gönderme‘nin yanı sıra ailenize dilediğiniz para birimleri üzeridenden devamlı güncellenen para kurlarıyla güvenli para gönderme işlemi yapabileceğiniz dijital araçtır.

İnternet üzerinden bilgilerinizin gizli ve banka hesabınıza yansımadan işlem yapmak istiyorsanız Jeton Cüzdan tam size göre. Güvenilir para transferi yapabilir ve tüm işlemleri internet üzerinden size özel panel özerinden işlem geçmişlerinizi görüntülebilirsiniz.

 

Jeton, Dünyanın dört kıtasında bulunan arkadaşlarınıza, ailenize veya ınternet sitelerine tek bir web sitesi üzerinden güvenli bir şekilde ödeme yapmanıza olanak sağlarken; aynı zamanda hiç bir işlem ücreti ödemeden rekabetçi döviz kurlarına ulaşmanızı da sağlar.

Jeton Para yatırma Yöntemleri

  • Visa ( İşlem süresi Anında)
  • QR Kod ile Ödeme (İşlem süresi 5-10 dakika)
  • Cepbank (İşlem süresi: 5-30 dakika)
  • Anında Banka Transferi (İşlem süresi Anında)
  • Anında Cepbank (İşlem Süresi 5-20 dakika)
  • Jeton Kart (İşlem süresi Anında)

Para yatırma işlemlerini başlamak için Jeton Cüzdan hesabınıza giriş yaparak “Para Yatır”  sekmesi üzerinden size uygun olan ödeme yöntemini seçerek yatırım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca oluşan tüm problemlerinizi canlı yardım hattına bağlanarak 7/24 yardım alabilirsiniz.

Jeton Cüzdan Nasıl Çalışır?

Jeton Cüzdan için site üzerinden üyelik kaydı oluşturduktan hemen sonra sizlerden hesap doğrulama bilgileri isteyebilir. Bu seçeneği geçtikten sonra hesabınıza giriş yaparak “Para Yatır” seçeneğinden sunmuş olduğumuz farklı yatırım yöntemleri ile jeton cüzdana yatırım yaparsınız. Yatırmış olduğunuz bakiyenizi kullanmak istediğiniz sitelerde ödeme seçeneği olarak Jeton Cüzdanı seçtiğinizde paranız sitedeki hesaba kısa süre içerisinde yansır.

Jeton Cüzdan Ücretli mi?

Tamamiyle Cüzdan hesabına sahip olmak ücretsizdir. Hesabınız üzerinden yapacağınız para yatırma ve çekme işlemlerinde hesap kesim ücreti almamaktadırlar.

Jeton Hesabımın Doğrulanma Süresi Ne Kadardır?

Jeton Cüzdan hesabiniz üzerinden yada [email protected] mail adresimiz üzerinden Hesap Dogrulama belgelerinizi gönderdiğiniz takdirde en fazla 24 saat içerisinde hesap onay işleminiz gerçekleşecektir.